wtorek, marca 20, 2018

Dzień Otwarty


W piątek, 9 marca zorganizowaliśmy w naszej szkole dzień otwarty. W naszej kuchni dużo się działo, już kilka dni wcześniej rozpoczęliśmy przygotowania. Odwiedziło nas mnóstwo osób, które opuszczały mury naszej szkoły z  uśmiechem na twarzy. Mieli okazję poznać funkcjonowanie naszej szkoły od samego jej serca.
Atrakcje jakie przygotowaliśmy, przyniosły wiele wrażeń gimnazjalistom. Od pokazów baristycznych, przez drinki bezalkoholowe, aż po znany serwis synchroniczny. Nasi uczniowie włożyli wiele trudu w  zaprezentowanie swoich umiejętności nabytych w szkole.Naszym znakiem rozpoznawalnym jest oczywiście serwis synchroniczny. Uczniowie długo ćwiczyli, by wszystko wyszło perfekcyjnie. Nasi reprezentanci  co roku wyjeżdżają na krakowskie targi Festiwalu Zawodów, reprezentując naszą szkołę w województwie małopolskim. 

 

 Uczniowie mieli okazję degustować wcześniej wspomniane drinki bezalkoholowe oraz kawę, oczywiście przygotowaną przez naszych baristów i barmanów.


Wszyscy mamy nadzieję, że nasza szkoła i atmosfera panująca w niej ,będzie towarzyszyć obecnym gimnazjalistom przez kilka lat. Może nasze pokazy umiejętności pomogą w wyborze szkoły średniej.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Gastro Team , Blogger